Что такое XenForo Enhanced Search?

Dimoks

Користувач
Реєстрація
09.09.22
Повідомлення
4
Репутація
2
Я купил скрипт форума XenForo

Он ничего не ищет нормально, даже по прямому запросу - показать сообщения конкретного пользователя в конкретной теме. Показывает в 100 раз меньше сообщений!

И тут мне намекают, что надо заплатить 55 долларов и всё будет ок?

Это нормально? XenForo что компания Apple разрабатывала?
 

sonic

Адміністратор
Реєстрація
28.02.16
Повідомлення
386
Репутація
73
Це нормально, движок видає ті можливості пошуку, які надає MySQL, який використовується в якості сервера бази даних. До речі купівля плагіна XenForo Enhanced Search, нічого особливо не змінить якщо ви зробите ще купу додаткових дій. Вам на сервері треба бути розгорнути і налаштувати ElasticSearch 2 або вищої версії подружити його з XenForo через плагін XenForo Enhanced Search і лише тоді побачити, якісь зміни в пошукових запитах.
 

nykone

Користувач
Реєстрація
05.12.22
Повідомлення
2
Репутація
0
На офіційному форуму є і кращі доповнення чим XenForo Enhanced Search, але практично всі вони вимагають elasticsearch, чого немає на звичайному хостингу, тільки треба самому встановлювати на VPS. Сам нещодавно купив XenForo Enhanced Search і встановив ElesticSearch - пошук став кращим, але без якихось тонких налаштувань ElasticSearch пошук не задовільняє всі мої потреби. Тому, після покупки цього доповнення ваші страждання скоріш за все не закінчуться.
 
[KST] LinkThread
Відповідей
4
Перегляди
2 400
Відповідей
1
Перегляди
1 883
Відповідей
6
Перегляди
4 299
Відповідей
6
Перегляди
2 996
Відповідей
2
Перегляди
35